Bitcomp-Polska jest przedstawicielem i podwykonawcą projektów fińskiej spółki Bitcomp Oy. Siedziba oddziału znajduje się w centrum Poznania, pod adresem:

Bitcomp-Polska
Ul. Żniwna 3/3
61-663 Poznań


Bitcomp specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla sektorów rolniczego i leśnego. Specjalnie na rynek Polski przygotowaliśmy program Bitfarma. Jest on w pełni przystosowany do warunków oraz prawa panujących w Polsce, przy jego tworzeniu brało udział CDR (Centrum Doradztwa Rolniczego). Bitfarma jest dostosowana do polskiego systemu subwencji, posiada pakiety środowiskowe oraz szereg algorytmów przygotowanych przez polskie instytucje, wśród nich: IOR (Instytut Ochrony Roślin), IUNG (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznastwa), COBORU (Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych).

Dodatkowo posiadamy rozległą wiedze na temat systemów pozycjonowania, oraz programowania urządzeń mobilnych, takich jak telefony komórkowe czy palmtopy.

Poza działalnością programistyczna, zajmujemy się również realizowaniem specjalnych zamówień oraz świadczeniem usług konsultingowych.

Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy: http://www.bitcomp-polska.pl